Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Od danas 17.03 se selimo na novi forum. Registrujte se i nastavite sa svaodnevnim radom na forumu. tipodrom.com/forum

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 13 od 14]

301Primedbe, Pitanja i Obavestenja - Page 13 Empty Re: Primedbe, Pitanja i Obavestenja Uto Mar 06, 2012 7:48 am

NoName

NoName
Admin
Admin
Taske97 ::Onda možeš biti banovan na oba jer je dozvoljen samo jedan po kući/porodici.
?

https://tipodrom1x2.serbianforum.info

302Primedbe, Pitanja i Obavestenja - Page 13 Empty Re: Primedbe, Pitanja i Obavestenja Uto Mar 06, 2012 7:49 am

Taske97

Taske97
Radnik
Radnik
Ne sme se otvarati više računa na nekoj online kladionici. Jedan nalog po osobi. Bar znam da je dosad tako bilo. Smile

303Primedbe, Pitanja i Obavestenja - Page 13 Empty Re: Primedbe, Pitanja i Obavestenja Uto Mar 06, 2012 7:50 am

NoName

NoName
Admin
Admin
ne znam dobro...

https://tipodrom1x2.serbianforum.info

304Primedbe, Pitanja i Obavestenja - Page 13 Empty Re: Primedbe, Pitanja i Obavestenja Sre Mar 07, 2012 12:52 am

De Jong

avatar
Novajlija
Novajlija
Ma znam da ne smem da otvaram drugi racun,zato sam i pitao da li sa ovim koji vec imam mogu da ucestvujem u takmicenju.

305Primedbe, Pitanja i Obavestenja - Page 13 Empty Re: Primedbe, Pitanja i Obavestenja Sre Mar 07, 2012 12:53 am

NoName

NoName
Admin
Admin
ma ucestvuj i opusti se,a ovo za racune cu proveriti...

https://tipodrom1x2.serbianforum.info

306Primedbe, Pitanja i Obavestenja - Page 13 Empty Re: Primedbe, Pitanja i Obavestenja Sre Mar 07, 2012 3:06 am

Zmajeva Kugla

Zmajeva Kugla
Radnik
Radnik
Primedbe, Pitanja i Obavestenja - Page 13 424223_400687183279287_100000140258942_1764233_1803706109_n

307Primedbe, Pitanja i Obavestenja - Page 13 Empty Re: Primedbe, Pitanja i Obavestenja Sre Mar 07, 2012 3:07 am

Zmajeva Kugla

Zmajeva Kugla
Radnik
Radnik
Malo da se pohvalim jupi kosarka

308Primedbe, Pitanja i Obavestenja - Page 13 Empty Re: Primedbe, Pitanja i Obavestenja Sre Mar 07, 2012 3:08 am

NoName

NoName
Admin
Admin
Zmajeva Kugla ::Primedbe, Pitanja i Obavestenja - Page 13 424223_400687183279287_100000140258942_1764233_1803706109_n
bravo

https://tipodrom1x2.serbianforum.info

309Primedbe, Pitanja i Obavestenja - Page 13 Empty Re: Primedbe, Pitanja i Obavestenja Sre Mar 07, 2012 7:59 am

misimovic

misimovic
Novajlija
Novajlija
Bio bih vam zahvalan ako mi nick u tabeli promjenite iz "masimovic" u "misimovic"

L.Pozdrav Smile

310Primedbe, Pitanja i Obavestenja - Page 13 Empty Re: Primedbe, Pitanja i Obavestenja Sre Mar 07, 2012 8:03 am

NoName

NoName
Admin
Admin
misimovic ::Bio bih vam zahvalan ako mi nick u tabeli promjenite iz "masimovic" u "misimovic"

L.Pozdrav Smile
Very Happy u sledecoj...

https://tipodrom1x2.serbianforum.info

311Primedbe, Pitanja i Obavestenja - Page 13 Empty Re: Primedbe, Pitanja i Obavestenja Sre Mar 07, 2012 6:55 pm

GOOTY

GOOTY
Novajlija
Novajlija
Greska u tabeli , ja treba da imam -78 a ne -178 fudbal

http://mne-bet.com

312Primedbe, Pitanja i Obavestenja - Page 13 Empty Re: Primedbe, Pitanja i Obavestenja Sre Mar 07, 2012 10:18 pm

zizu

zizu
Radnik
Radnik
De Jong ::Ma znam da ne smem da otvaram drugi racun,zato sam i pitao da li sa ovim koji vec imam mogu da ucestvujem u takmicenju.


Jarane, kolko možeš napravit mejl adresa toliko možeš napravit i računa na wwinu Wink znači, kolko hoćeš Very Happy

313Primedbe, Pitanja i Obavestenja - Page 13 Empty Re: Primedbe, Pitanja i Obavestenja Sre Mar 07, 2012 11:44 pm

Prince Tagoe

Prince Tagoe
Radnik
Radnik
Jedno pitanje hitno mi treba odgovor. Sta mi je potrebno da podignem pare u kladionici Wiliams sa racuna WWin ??

314Primedbe, Pitanja i Obavestenja - Page 13 Empty Re: Primedbe, Pitanja i Obavestenja Sre Mar 07, 2012 11:50 pm

triger

triger
Novajlija
Novajlija
moraš podnjet' zahtjev za isplatu, poslije toga dobijaš broj..čekaš da se zahtjev odobri.. odneseš u poslovnicu taj broj, i to je to Very Happy

315Primedbe, Pitanja i Obavestenja - Page 13 Empty Re: Primedbe, Pitanja i Obavestenja Sre Mar 07, 2012 11:53 pm

Prince Tagoe

Prince Tagoe
Radnik
Radnik
Gdje podnosim zahtijev,posto danas treba da uzmem pare ?

316Primedbe, Pitanja i Obavestenja - Page 13 Empty Re: Primedbe, Pitanja i Obavestenja Sre Mar 07, 2012 11:58 pm

triger

triger
Novajlija
Novajlija
Loguješ se na stranicu-> isplata--> Williams poslovnica--> i tamo kucaš kolko ćeš da isplatiš, u kojoj poslovnici isplaćuješ,šifru i još neke podatke i dobijaš broj zahtjeva, onda samo čekaš da ga odobre i ideš u kladionicu..

317Primedbe, Pitanja i Obavestenja - Page 13 Empty Re: Primedbe, Pitanja i Obavestenja Čet Mar 08, 2012 12:05 am

NoName

NoName
Admin
Admin
GOOTY ::Greska u tabeli , ja treba da imam -78 a ne -178 fudbal
Nije greska u tabeli, vac t nisi procitao pravilo.
Maksimalna kvota za postavljen tip je 4.00, a ti si postavio kvotu 5.00 dakle racuna se 4.00.
i procitaj pravila, trebace ti jeah

https://tipodrom1x2.serbianforum.info

318Primedbe, Pitanja i Obavestenja - Page 13 Empty Re: Primedbe, Pitanja i Obavestenja Čet Mar 08, 2012 12:05 am

Prince Tagoe

Prince Tagoe
Radnik
Radnik
Da li moze biti danas isplata???

319Primedbe, Pitanja i Obavestenja - Page 13 Empty Re: Primedbe, Pitanja i Obavestenja Čet Mar 08, 2012 12:08 am

triger

triger
Novajlija
Novajlija
Prince Tagoe ::Da li moze biti danas isplata???

Može i u roku od jednog sata Very Happy

320Primedbe, Pitanja i Obavestenja - Page 13 Empty Re: Primedbe, Pitanja i Obavestenja Čet Mar 08, 2012 12:18 am

Prince Tagoe

Prince Tagoe
Radnik
Radnik
i zasto mi samo u poslovnicame nema Bih samo Rs i Cg ?

321Primedbe, Pitanja i Obavestenja - Page 13 Empty Re: Primedbe, Pitanja i Obavestenja Čet Mar 08, 2012 12:24 am

NoName

NoName
Admin
Admin
Primedbe, Pitanja i Obavestenja - Page 13 Clixsense468x60a

STA JE CLIXSENSE?
Nakon pet godine rada,sto nijedna do sada postojeca PTC stranica nije dosegla,Clixsense je nastavio dalje sa svojim radom i sad broji vec preko 2 miliona clanova.Ovo je samo jos jedan faktor da se radi o kvalitetnoj PTC stranici i jednoj veoma vaznoj osobini,a to je da novac koji zaradite biti isplacen u roku od dvije minute !

Clixsense je besplatna internet usluga dostupna u cijelom svijetu.Njihova usluga omogucava oglasivacima hiljade potencijalnih kupaca.U slucaju Clixsense zajednice to je sad vec preko 3 miliona clanova ! Tako, oglasivaci postavljaju oglase a korisnici gledajuci te iste reklame mogu zaraditi.Korisnik koji je registrovan na Clixsense klikne na oglas i nakon odredjenog vremena (za pocetak je to 30s) dobiva unaprijed odredjen iznos novca na svoj Clixsense racun a zatim na AlertPay ili PayPal.

KOLIKO CU BITI PLACEN I KADA ?

Iznos koji ce isplatit zavisi od vise faktora:
Pioneer and Standard Membership
Po kliku:
$0.010 (standardni oglas) · $0.015 (extra oglas)
Po referral kliku:
-Imate procena novca od klikova osobe koju ste vi pozvali preko svog linka kao sto ja pozivam vas.

Golden Membership
Po kliku:
$0.010 (standardni oglas) · $0.020 (extra oglas)
Po referral kliku:
$0.010 (standardni oglas) · $0.020 (extra oglas)

Minimalna isplata
Minimalni iznos za prvu isplatu je 2$, druga je 3$, treca je 4$ i tako dalje do 10$.
Znaci kad dostignete taj minimalni iznos mozete zatraziti isplatu na AlertPay ili Paypal racun.

KAKO SE REGISTORVATI I KREIRATI RACUN ?

Svi oni koji imaju internet konekciju i provode sate na internetu
trebaju probat sa internet zaradom.

U ovom slucaju trebate se samo registrovat na AlertPay.
kako bi vas mogli isplacivati ,a zatim na Clixsense gdje ce te svaki dan
dobiti nekoliko reklama i trebate odvojiti samo 2 ili 3 min svaki dan i
eto prve zarede.Ulazete samo 0$,tako da nemozete nista izgubiti !

Naravno, prva zarada je 2$ ali sa vise referala zarada se umnozava i po nekoliko puta zavisno koliko frendova uvedete u ovaj posao.

Osim toga nemojte izbjegavati da budete neciji referal jer u svakom slucaju po defaultu morate biti nekom referal, ako vec nekom niste referal onda vas Clixsense dodijeli nekom X korisniku.

1.AlerPay Registracija - Prvi korak je da se registrujete npr.u ovom slucaju na AlertPay kako bi vas mogli isplacivati.Posjetite AlertPay sajt:
https://www.alertpay.com/?AIJFhCkE8NBbN%2fFVLvipxQ%3d%3d

2.Create AlertPay Account-Kad ste pokrenuli prethodni link za registraciju otvara sajt koji sadrzi sledece korake:
1. u prvom koraku izaberite svoju zemlju (Choose your country) i nanize kao akaunt ....................tip (Choose your account type) izaberite PersonalPro

2. u drugom koraku morate popunit tacne podatke jer npr.preko adrese koju unesete se ...................vrsi transakcija

3. u trecem koraku popunite verifikacijske podatke kao
i mail preko kojeg ce biti izvresena bilo koja transakcija

4. u posljednjem koraku dobijate mailom verifikaciju accounta i napokon ste kreirali svoj .................AlertPay racun.

3. Kada se registrujete na AlertPay, potrebo je da se registrujete na Clixsense putem ovog linka : http://www.clixsense.com/?3995991 idete na Sign Up i registrujete vas nalog. Veoma je vazno : ne pokusavajte registrovati vise naloga jer cete biti suspendovani preko IP adrese i takodje ako budete neaktivni, sledi ban. zato imajte malo zivaca na pocetku. A dalje cu vam objasniti kako mozete do ozbiljnije zarade..

Kako početi?
Kada popunite sva polja za registraciju i registrujete se, na email ce vam stici poruka za potvrdu registracije.

KAKO POCETI ZARADJIVATI??

Nakon što ste se prijavili na vaš račun, kliknite na "View Ads" . To će vas odvesti do mjesta gdje možete zarađivati. Trebali bi vidjeti nekoliko kvadrata. Ukoliko ste standardni član, vidjeti ćete 4 kvardrata, ali moguće je da vidite i više jer s vremena na vrijeme Clixsense prikazuje dodatne reklame (više puta dnevno). Nakon što kliknete na kvadrat, tj. ime reklame, otvoriti će vam se novi prozor, zatim cete videdi reklamni sajt i na njemu ce biti 4 slike (3 psa i jedna macka), kliknete na macku i sacekate dok vam tajmer ne odbroji 3 sek, 15, sek ili 30 sekundi.Taj prozor ne smete zatvoriti dok Tajmer ne odbroji sekunde. Kada se napuni to polje, pisati će vam nešto ovako: "$0.01 were credited in your account". To znači da ste na vaš Clixsense račun primili $0.01. Ukoliko budete klikali svaki dan, čitavu godinu, možete zaradti oko $14.5 godišnje. Međutim, ta zarada može biti mnogo, mnogo porasti iznajmljivanjem refferala, zato nastavite čitati i saznajte kako.

IZNAJMLJIVANJE REFERALA:

Šta su refferali? Refferali su ljudi kao i vi koji koriste Clixsense, koji su, kao i vi, plaćeni za pregledanje reklama. Međutim, razlika je u tome što refferal svojim klikom novac donosi sebi i njegovom vlasniku. Postoje dvije vrste refferala:
- Direktni (refferali koji se registruju preko vašeg linka kao vi preko mog. (zato slobodno kada se regitrujete preko mog linka, mozete slobodno kopirati ovaj sav tekst samo promeniti linkove.)).

- Iznajmljeni (refferali koje vi plaćate) Kako iznajmiti refferale? Refferale iznajmljujete tako što kliknete na dugme "refferals". Morate znati da kao standardni član, refferale možete iznajmljivati samo jednom nedeljno. Nakon što iznajmite refferale, svaki njihov klik donositi će vam zaradu. Međutim, nisu svi refferali aktivni, znači da oni mogu ali ne moraju pregledati svoje reklame, ali to ne treba da vas brine jer Clixsense ne trpi neradnike i automacki ih banuje i menja drugima. Tako da, ne treba vas čuditi ako vidite da neki refferal nije pregledao ni jednu reklamu. Prilikom iznajmljivanja, refferali prolaze kroz Clixsense-ov sistem koji provjerava njihovu aktivnost. Da bi prošli taj "test", refferali su morali kliknuti 10 reklama u zadnjih 5 dana. U zavisnosti od koliko refferala želite iznajmiti, više će vas koštati. Tako je najmanje 3 refferala, a najviše 100 na jedanput.


Kako prebaciti novac?

Jedino što trebate uraditi jeste prijeći minimalnu sumu novcu za prebacivanje, a to su $2 USD. Nakon prvog prebacivanja, minimalna suma se povećava na $3 USD, nakon toga na $4 USD i tako dalje dok ne dostigne minimalnu sumu od $10 USD. Poslije toga, minimalna suma se ne mijenja, i uvijek ostaje $10 USD. Ukoliko ste prešli minimalnu sumu novca, na vasem nalogu ima sve lepo kako da isplatite tu sumu.
Mogu vam reći, instante naplate su fantastične.

I da ,morate sami probati
i uvjeriti se da je internet zarada moguca.Mi smo u 21 Veku
kada se sve nalazi na interetu i zasto nije moguce i zaraditi !

Da nebi dalje duzio pricu pogledajte racun i vjerujte mi za pocetak
2$ nije malo.

Registrujte se i sami se uvjerite u to. Clixsense,sad tvrdim da je
najbolji sajt za internet zaradu jer osim sto mi je isplatio u roku od
1 min na AlertPay ima i odlican interfejs koji mi je vise licio kao da
sam igru neku internet strategiju poput Travijana a uz to jos i zaradio.

Et dosta je od mene, ja se idem igrat sa Clixsense.
Sad sam provjerio i uvjerio se da isplacuju i sad sav novac ulazem
kako bi se njegova svota povecavala i obrtala.

Sledim zakljucak iz knjige Bogati otac,Siromasni otac gde se kaze:
Ne radite za novac neka novac radi za Vas !

REGISTRUJTE SE PUTEM OVOG LINKA: http://www.clixsense.com/?3995991

Sve sto vam nije jasno, slobodno pitajte.

https://tipodrom1x2.serbianforum.info

322Primedbe, Pitanja i Obavestenja - Page 13 Empty Re: Primedbe, Pitanja i Obavestenja Čet Mar 08, 2012 12:49 am

Taske97

Taske97
Radnik
Radnik
Kako ide isplata sa ovog ClixSensea?

323Primedbe, Pitanja i Obavestenja - Page 13 Empty Re: Primedbe, Pitanja i Obavestenja Čet Mar 08, 2012 12:50 am

Taske97

Taske97
Radnik
Radnik
Video sam ne treba odgovor. Smile

324Primedbe, Pitanja i Obavestenja - Page 13 Empty Re: Primedbe, Pitanja i Obavestenja Čet Mar 08, 2012 2:59 am

De Jong

avatar
Novajlija
Novajlija
E imam jos jedno pitanje? Smile
Kada hocu da postavim tip iz NHL,kako da napisem pocetak utakmice,23:55 ili da napisem tacno vreme pocetka meca.Ukoliko postavim tacno vreme za koji dan ce se vaziti tip,za dan kad sam postavio ili posto se igra posle ponoci za sledeci dan?
Hvala

325Primedbe, Pitanja i Obavestenja - Page 13 Empty Re: Primedbe, Pitanja i Obavestenja Čet Mar 08, 2012 3:02 am

NoName

NoName
Admin
Admin
stavis npr. 02:00
a za ovo drugo procitaj pravilo.

https://tipodrom1x2.serbianforum.info

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 13 od 14]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Sledeći

Similar topics

-

» Obavestenja
» Pitanja i nejasnoce

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu