Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Od danas 17.03 se selimo na novi forum. Registrujte se i nastavite sa svaodnevnim radom na forumu. tipodrom.com/forum

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 14  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 4 od 14]

76Primedbe, Pitanja i Obavestenja - Page 4 Empty Re: Primedbe, Pitanja i Obavestenja Čet Dec 15, 2011 10:41 am

kuzma9513

avatar
Novajlija
Novajlija
E da jesam pogresio,mada nebi ni video da nisam stavio tm2 ispred,pazicu drugi put.Ali dobro kvota je ocigledna ne bi bila ovako mala kvota na prvo gg,obicno je oko 4.Jos jednom izvinjenje,pozz

77Primedbe, Pitanja i Obavestenja - Page 4 Empty Re: Primedbe, Pitanja i Obavestenja Čet Dec 15, 2011 10:44 am

NoName

NoName
Admin
Admin
Samo ti pogadjaj i nema problema jeah

https://tipodrom1x2.serbianforum.info

78Primedbe, Pitanja i Obavestenja - Page 4 Empty Re: Primedbe, Pitanja i Obavestenja Sub Dec 17, 2011 10:45 am

papagaj

papagaj
Radnik
Radnik
Takmicari koji su postavili svoje tipove takmicenja za nedelju, neka to ponovo urade jer je doslo do greske na forumu i obrisan je topik nedelja

79Primedbe, Pitanja i Obavestenja - Page 4 Empty Re: Primedbe, Pitanja i Obavestenja Ned Dec 18, 2011 11:20 am

C.RONALDO

avatar
Novajlija
Novajlija
Jel mogu i ja poceti ucestvovati,ili sam zakasnio? Smile

80Primedbe, Pitanja i Obavestenja - Page 4 Empty Re: Primedbe, Pitanja i Obavestenja Ned Dec 18, 2011 11:29 am

NoName

NoName
Admin
Admin
Mozes, ali do kraja meseca moras imati 15 analiza. Procitaj pravila.

https://tipodrom1x2.serbianforum.info

81Primedbe, Pitanja i Obavestenja - Page 4 Empty Re: Primedbe, Pitanja i Obavestenja Pon Dec 19, 2011 3:10 am

papagaj

papagaj
Radnik
Radnik
Ljudi izvinjavam se sto nema tabele, slava mi je pa sam u haosu, cim ugrabim malo slobodnog vremena sredicu je.

82Primedbe, Pitanja i Obavestenja - Page 4 Empty Re: Primedbe, Pitanja i Obavestenja Pon Dec 19, 2011 6:26 am

radenko68

radenko68
Novajlija
Novajlija
daj mi moderatora kad nemoes da stignes sredicu je odmah ja a radio sam to

83Primedbe, Pitanja i Obavestenja - Page 4 Empty Re: Primedbe, Pitanja i Obavestenja Pon Dec 19, 2011 10:42 am

kuzma9513

avatar
Novajlija
Novajlija
Jedno pitanje.Ocel li moci sutra da se postave 2 para posto ima dosta utakmica???

84Primedbe, Pitanja i Obavestenja - Page 4 Empty Re: Primedbe, Pitanja i Obavestenja Pon Dec 19, 2011 2:47 pm

NoName

NoName
Admin
Admin
kuzma9513 ::Jedno pitanje.Ocel li moci sutra da se postave 2 para posto ima dosta utakmica???
nece Very Happy

https://tipodrom1x2.serbianforum.info

85Primedbe, Pitanja i Obavestenja - Page 4 Empty Re: Primedbe, Pitanja i Obavestenja Sre Dec 21, 2011 5:19 am

bejzbolka

bejzbolka
Radnik
Radnik
Sta se desava sa azuriranjem tabela?

86Primedbe, Pitanja i Obavestenja - Page 4 Empty Re: Primedbe, Pitanja i Obavestenja Sre Dec 21, 2011 6:47 am

radenko68

radenko68
Novajlija
Novajlija
NEDAMI ADMIN JA BI IH URADIO AL BOLJE JE DA KASNI OVAKO PO TRI DANA

87Primedbe, Pitanja i Obavestenja - Page 4 Empty Re: Primedbe, Pitanja i Obavestenja Sre Dec 21, 2011 8:05 am

bejzbolka

bejzbolka
Radnik
Radnik
NoName ajde uradi tabele, ovaj papagaj nije aktivan danima...

88Primedbe, Pitanja i Obavestenja - Page 4 Empty Re: Primedbe, Pitanja i Obavestenja Sre Dec 21, 2011 8:52 am

radenko68

radenko68
Novajlija
Novajlija
URADICU JA AL MI NEDA UREDNIKA

89Primedbe, Pitanja i Obavestenja - Page 4 Empty Re: Primedbe, Pitanja i Obavestenja Sre Dec 21, 2011 9:21 am

Manijac

avatar
Radnik
Radnik
Dajte dečku admina bar dok Papagaj nije tu! :P

90Primedbe, Pitanja i Obavestenja - Page 4 Empty Re: Primedbe, Pitanja i Obavestenja Sre Dec 21, 2011 9:36 am

aguero97

aguero97
Novajlija
Novajlija
stavio sam par koji se igra u noci pod topic srijeda, posto nema jos za čet, pa dok admin napravi neka skopira.. ako nije problem..

91Primedbe, Pitanja i Obavestenja - Page 4 Empty Re: Primedbe, Pitanja i Obavestenja Sre Dec 21, 2011 10:48 am

NoName

NoName
Admin
Admin
Radenko ne budi dosadan. Bejzbolka, Papagaj je rekao da ce kasniti, ali da ce sve biti sredjeno, nema frke. Aguero, mogao si sam otvoriti. Otvoricu ja sada pa ga postavi i tamo, a ovaj cu obrisati.

https://tipodrom1x2.serbianforum.info

92Primedbe, Pitanja i Obavestenja - Page 4 Empty Re: Primedbe, Pitanja i Obavestenja Čet Dec 22, 2011 12:36 am

NoName

NoName
Admin
Admin
Danas ili veceras se sredjuju tabele, tako da ce sve biti resenu u toku narednih 12 sati.

https://tipodrom1x2.serbianforum.info

93Primedbe, Pitanja i Obavestenja - Page 4 Empty Re: Primedbe, Pitanja i Obavestenja Čet Dec 22, 2011 6:16 am

papagaj

papagaj
Radnik
Radnik
Izvinjavam se sto su tabele kasnile, bila mi slava pa sam bio u frci. Sad je sve sredjeno, ako ima nekih gresaka prijavite posto sam i dalje pod uticajem alkohola Smile

94Primedbe, Pitanja i Obavestenja - Page 4 Empty Re: Primedbe, Pitanja i Obavestenja Čet Dec 22, 2011 9:16 am

JovanSS

JovanSS
Veleradnik
Veleradnik
Imam je jedno pitanje,moooozda glupo.Smile Posto se tipovi daju po danima interesuje me da li ako npr u ponedeljak igram hokej,NBA koji se igra u utorak ujutru po nasem vremenu jel taj tip ide u deo u kom se prognozira za ponedeljak ili u deo gde su prognoze za utorak? Smile

95Primedbe, Pitanja i Obavestenja - Page 4 Empty Re: Primedbe, Pitanja i Obavestenja Čet Dec 22, 2011 11:43 am

NoName

NoName
Admin
Admin
JovanSS ::Imam je jedno pitanje,moooozda glupo.Smile Posto se tipovi daju po danima interesuje me da li ako npr u ponedeljak igram hokej,NBA koji se igra u utorak ujutru po nasem vremenu jel taj tip ide u deo u kom se prognozira za ponedeljak ili u deo gde su prognoze za utorak? Smile
Taj tip postavljas u zavisnosti gde ti odgovara, ali nikako ne mozes imati dva tipa u istom topiku.

https://tipodrom1x2.serbianforum.info

96Primedbe, Pitanja i Obavestenja - Page 4 Empty Re: Primedbe, Pitanja i Obavestenja Pet Dec 23, 2011 8:07 am

JovanSS

JovanSS
Veleradnik
Veleradnik
Admini, u petak rano ujutru sam igrao NHL...posto tema nije bila otvorena ja sam je otvarao ali sam u svemu tome otvorio par prozora i sve sam pomesao sto sam evo sad upravo primetio. Analizu sam prvo postavio u deo gde treba da se postavi tip i link do analize. Potom sam analizu postavio u deo gde je to predvidjeno ali sam postavio link do topika Petak 23.12.2012. umesto link do analize. Prvi put mi se ovo desilo,znam da na taj nacin analiza nije postavljena kako treba ali posto je kao sto kazem prvi put nadam se da mi nece biti zamereno. Mec je igran u 02:00 ja sam celu analizu radio nakon otvaranja topika malo pre 02:00 koja je inace poduza i u svoj toj zurbi sam uspeo pogresiti.

Unapred Hvala.

97Primedbe, Pitanja i Obavestenja - Page 4 Empty Re: Primedbe, Pitanja i Obavestenja Pet Dec 23, 2011 9:19 am

NoName[bot]

NoName[bot]
Novajlija
Novajlija
JovanSS ::Admini, u petak rano ujutru sam igrao NHL...posto tema nije bila otvorena ja sam je otvarao ali sam u svemu tome otvorio par prozora i sve sam pomesao sto sam evo sad upravo primetio. Analizu sam prvo postavio u deo gde treba da se postavi tip i link do analize. Potom sam analizu postavio u deo gde je to predvidjeno ali sam postavio link do topika Petak 23.12.2012. umesto link do analize. Prvi put mi se ovo desilo,znam da na taj nacin analiza nije postavljena kako treba ali posto je kao sto kazem prvi put nadam se da mi nece biti zamereno. Mec je igran u 02:00 ja sam celu analizu radio nakon otvaranja topika malo pre 02:00 koja je inace poduza i u svoj toj zurbi sam uspeo pogresiti.

Unapred Hvala.
Sta je pisac sa ovim hteo da kaze?
aj ponovi, jel ti uracunat tip?

98Primedbe, Pitanja i Obavestenja - Page 4 Empty Re: Primedbe, Pitanja i Obavestenja Pet Dec 23, 2011 9:42 am

JovanSS

JovanSS
Veleradnik
Veleradnik
Samo sam skrenuo paznju. Da npr ne bi doslo do ponistavanja tipa tj ne priznavanja zbog te jedne greske. Jutros je igran taj mec a u medjuvremenu tabele nisu azurirane.

99Primedbe, Pitanja i Obavestenja - Page 4 Empty Re: Primedbe, Pitanja i Obavestenja Pet Dec 23, 2011 10:13 am

papagaj

papagaj
Radnik
Radnik
Bice tabela za nekih sat vremena

100Primedbe, Pitanja i Obavestenja - Page 4 Empty Re: Primedbe, Pitanja i Obavestenja Pet Dec 23, 2011 11:00 am

JovanSS

JovanSS
Veleradnik
Veleradnik
Evo sad kad su izasle tabele pitam sto nije uracunat tip... Analiza je postavljena u delu za hokej gde treba biti postavljena. Tip je postavljen u topiku petak kad se i igrala utakmica. Samo sam greskom pogresio link do analize para jer sam zurio da postavim tip. Postavio sam tip 3 min pre isteka roka i nisam do danas ni primetio gresku. Imao sam +356 profita sad imam +256 tu je uracunat samo tip od cetvrtka partizan 1 koji sam promasio.

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 4 od 14]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 14  Sledeći

Similar topics

-

» Obavestenja
» Pitanja i nejasnoce

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu