Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Od danas 17.03 se selimo na novi forum. Registrujte se i nastavite sa svaodnevnim radom na forumu. tipodrom.com/forum

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Tipovi od - Đoni - Vitez Empty Tipovi od - Đoni - Vitez Čet Sep 08, 2011 10:41 am

Đoni - Vitez

avatar
Novajlija
Novajlija
Roger Federer - Jo Wilfreid Tsonga...+38,5 @1,85

VASKO DA GAMA - KORITIBA....1 @1,90

Korintians - Flamengo X...@3,30 kome je rizicno tim1 2+GG!

Mozzart

2Tipovi od - Đoni - Vitez Empty Re: Tipovi od - Đoni - Vitez Čet Sep 08, 2011 10:43 am

Đoni - Vitez

avatar
Novajlija
Novajlija
Igram malo parova...osrednje kvote...osrednje uloge...jer je nemoguce u ovo vreme uhvatiti +10 parova...vrlo tesko..a lako se pada na kvote ispod 1,40...pao sam pa bar jedno 20x...

3Tipovi od - Đoni - Vitez Empty Re: Tipovi od - Đoni - Vitez Čet Sep 08, 2011 10:44 am

NoName

NoName
Admin
Admin
ja sam i vise Very Happy

https://tipodrom1x2.serbianforum.info

4Tipovi od - Đoni - Vitez Empty Re: Tipovi od - Đoni - Vitez Čet Sep 08, 2011 10:48 am

Đoni - Vitez

avatar
Novajlija
Novajlija
NoName ::ja sam i vise Very Happy
tad najvise srce boli, kad uhvatis prelaz..a padnes na 1.20...Very Happy

5Tipovi od - Đoni - Vitez Empty Re: Tipovi od - Đoni - Vitez Čet Sep 08, 2011 10:17 pm

Đoni - Vitez

avatar
Novajlija
Novajlija
Pao samo na Federer-Tsonga Sad
Prosto nemoguce....razgoropadio se Rger, bice zajebano Novaku !! :S

6Tipovi od - Đoni - Vitez Empty Re: Tipovi od - Đoni - Vitez Pet Sep 09, 2011 4:06 am

Đoni - Vitez

avatar
Novajlija
Novajlija
Dacu danas jedan tiket, sa jednorecenicnim analizama...! Pa kaze...

Endi Marej - Dzon Izner <37,5 @1,85
Dzon Izner je izuzetno visok igrac, dobar mu je servis, ne gubi ga tek tako, ima publiku, uzece set sigurno, al pobeda Endi Mareja ne dolazi u pitanje!

Porto - Setubal 1 @1,15
Sta reci ovde Smile

Leh Poznanj - Visla 1X @1,26
Taj mec je otvoren skroz...ali tesko da moze Leh kiksnuti!

Altah - Hartberg 1 @1,25

Milan - Lacio 1X @1,14
Za svaki slucaj, mada kome treba veca kvota nek opali 1 !

LITVANIJA - FRANCUSKA 2bezh @2,20 !
Ovo je moj tip dana...Istrosili su se protiv nas...pogadjali su sve zivo, zmurecki bukvalno...Francuzi su strasna ekipa...Zelabal ne igra..ali to nije tako strasno...igraju Noa, Batum, Parker...brzo igraju, to nece odgovarati Litvancima...

7Tipovi od - Đoni - Vitez Empty Re: Tipovi od - Đoni - Vitez Pet Sep 09, 2011 9:33 am

NoName

NoName
Admin
Admin
bravo

https://tipodrom1x2.serbianforum.info

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu