Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Od danas 17.03 se selimo na novi forum. Registrujte se i nastavite sa svaodnevnim radom na forumu. tipodrom.com/forum

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 8 od 14]

176Primedbe, Pitanja i Obavestenja - Page 8 Empty Re: Primedbe, Pitanja i Obavestenja Uto Feb 07, 2012 12:08 pm

milito_22

milito_22
Radnik
Radnik
Bonus stigao Hvala vam Very Happy

177Primedbe, Pitanja i Obavestenja - Page 8 Empty Re: Primedbe, Pitanja i Obavestenja Uto Feb 07, 2012 12:30 pm

JovanSS

JovanSS
Veleradnik
Veleradnik
i meni stigao,konacno Smile Jos da napravim neku ozbiljnu lovu od toga Smile

178Primedbe, Pitanja i Obavestenja - Page 8 Empty Re: Primedbe, Pitanja i Obavestenja Uto Feb 07, 2012 5:37 pm

DonFrancisco

DonFrancisco
Radnik
Radnik
I meni je.. sad se bacam na posao Very Happy

179Primedbe, Pitanja i Obavestenja - Page 8 Empty Re: Primedbe, Pitanja i Obavestenja Sre Feb 08, 2012 3:53 am

mittava89

mittava89
Radnik
Radnik
e pa momci nek' je sa srecom taj bonus Smile))) bravo

180Primedbe, Pitanja i Obavestenja - Page 8 Empty Re: Primedbe, Pitanja i Obavestenja Sre Feb 08, 2012 5:11 am

cicaj

cicaj
Radnik
Radnik
Konacnooo Very Happy mittava hvala pa da dobijes i ti jedan dan Smile)))

181Primedbe, Pitanja i Obavestenja - Page 8 Empty Re: Primedbe, Pitanja i Obavestenja Sre Feb 08, 2012 5:43 am

mittava89

mittava89
Radnik
Radnik
haha, nadam se da je ovaj mesec moj....

182Primedbe, Pitanja i Obavestenja - Page 8 Empty Re: Primedbe, Pitanja i Obavestenja Čet Feb 09, 2012 2:30 am

taboof

taboof
Radnik
Radnik
Svako koliko se tablica update-a?

183Primedbe, Pitanja i Obavestenja - Page 8 Empty Re: Primedbe, Pitanja i Obavestenja Čet Feb 09, 2012 6:24 am

NoName

NoName
Admin
Admin
kako stignemo..

https://tipodrom1x2.serbianforum.info

184Primedbe, Pitanja i Obavestenja - Page 8 Empty Re: Primedbe, Pitanja i Obavestenja Pet Feb 10, 2012 4:10 pm

JovanSS

JovanSS
Veleradnik
Veleradnik
postavio sam vec jedan tip za subotu....Da li mogu da postavim jos dva posto je moj tip za petak bio Igrac manje koseva a taj igrac uopste nije igrao...?

185Primedbe, Pitanja i Obavestenja - Page 8 Empty Re: Primedbe, Pitanja i Obavestenja Pet Feb 10, 2012 10:54 pm

NoName

NoName
Admin
Admin
ne

https://tipodrom1x2.serbianforum.info

186Primedbe, Pitanja i Obavestenja - Page 8 Empty Re: Primedbe, Pitanja i Obavestenja Sub Feb 11, 2012 3:45 am

JovanSS

JovanSS
Veleradnik
Veleradnik
Greska,sad vidim da je ovaj predlog Derick Rose manje poena u topiku subota Pa posto nije igrao Jel moze umesto njega neki drugi predlog...?

187Primedbe, Pitanja i Obavestenja - Page 8 Empty Re: Primedbe, Pitanja i Obavestenja Sub Feb 11, 2012 7:04 am

NoName

NoName
Admin
Admin
ne

https://tipodrom1x2.serbianforum.info

188Primedbe, Pitanja i Obavestenja - Page 8 Empty Re: Primedbe, Pitanja i Obavestenja Pon Feb 13, 2012 1:23 am

mittava89

mittava89
Radnik
Radnik
hoce li se otvarati topic za danas,

189Primedbe, Pitanja i Obavestenja - Page 8 Empty Re: Primedbe, Pitanja i Obavestenja Pon Feb 13, 2012 4:18 am

JovanSS

JovanSS
Veleradnik
Veleradnik
To sam otvori ako vec nema otvoren.

190Primedbe, Pitanja i Obavestenja - Page 8 Empty Re: Primedbe, Pitanja i Obavestenja Pon Feb 13, 2012 7:07 am

Prince Tagoe

Prince Tagoe
Radnik
Radnik
Ovo stvarno nije fer da mi se ne priznaju dva tipa zato sto nisam uplatio 60 Min pre pocetka meca nego 50 a i kvote sam odlicne pogodio,ali nema veze.

191Primedbe, Pitanja i Obavestenja - Page 8 Empty Re: Primedbe, Pitanja i Obavestenja Pon Feb 13, 2012 7:08 am

Prince Tagoe

Prince Tagoe
Radnik
Radnik
Posto je ovo kladionicarski sajt, ni u jednoj kladionica ne postoji to pravilo.
Pozdrav!

192Primedbe, Pitanja i Obavestenja - Page 8 Empty Re: Primedbe, Pitanja i Obavestenja Pon Feb 13, 2012 7:54 am

cicaj

cicaj
Radnik
Radnik
Zamolicu vas da se pridrzavate pravila i da vam kvota najvise biti 4.00.Video sam da neki takmicari postavljaju vece kvote znaci to vam nece pomoci vi mozete uhvatiti i kvota 30.00 ali racunace se kvota 4.00 ili profit 300 Smile Sa kvotama visi od 4.00 vi sami riskirate i mogucnost da pogodite taj tip je sve manja,a to vam donosi samo -100 poena.Svi smo tu da sledimo predloge i da zaradimo mozda bas vas neko prati i neko bi izgubio pravi novac zato sto vi postavljate takve tipove sa kvote vecih od 4.00.Znaci pridravajte se pravilama zato sto vecih kvota i nece vam pomoci da osvojite neka nagrada.

193Primedbe, Pitanja i Obavestenja - Page 8 Empty Re: Primedbe, Pitanja i Obavestenja Pon Feb 13, 2012 8:01 am

Prince Tagoe

Prince Tagoe
Radnik
Radnik
Moje kvote nisu bile preko granice,i moji parovi su bili dobro analizirani i zato sto sam pratio te ekipe u proslim mecevima.Ali ja stvarno nisam znao da moram 60 minuta prije utakmice,zato sto to pravilo ne postoji ni u jednoj kladionici. Pozdrav!

194Primedbe, Pitanja i Obavestenja - Page 8 Empty Re: Primedbe, Pitanja i Obavestenja Pon Feb 13, 2012 8:08 am

NoName

NoName
Admin
Admin
ovo nije kladionica, ovo je kladionicarski forum. i takmicenje kladionicara.
a pravila si trebao procitati jbga... zato su napisana.

https://tipodrom1x2.serbianforum.info

195Primedbe, Pitanja i Obavestenja - Page 8 Empty Re: Primedbe, Pitanja i Obavestenja Pon Feb 13, 2012 8:19 am

Prince Tagoe

Prince Tagoe
Radnik
Radnik
Znam sve je to uredu,ali mozda neko ne moze da stigne 60 min prije da uplati.Mislim da se to treba tolerisati ipak nije veliki propust da li je 60 min ili 51...Postujem vasu odluku o ponistavanju tipova,razmislicu da li da nastavim takmicenje. Sportski pozdrav!

196Primedbe, Pitanja i Obavestenja - Page 8 Empty Re: Primedbe, Pitanja i Obavestenja Pon Feb 13, 2012 11:08 am

NoName

NoName
Admin
Admin
Prince Tagoe ::Znam sve je to uredu,ali mozda neko ne moze da stigne 60 min prije da uplati.Mislim da se to treba tolerisati ipak nije veliki propust da li je 60 min ili 51...Postujem vasu odluku o ponistavanju tipova,razmislicu da li da nastavim takmicenje. Sportski pozdrav!

Pravila su pravila, ako mislis da ih ne postujes i da provociras ovde, u tom slucaju mozes da ides.

https://tipodrom1x2.serbianforum.info

197Primedbe, Pitanja i Obavestenja - Page 8 Empty Re: Primedbe, Pitanja i Obavestenja Pon Feb 13, 2012 12:10 pm

Prince Tagoe

Prince Tagoe
Radnik
Radnik
Naravno da ne mislim provocirati niti mi je to namjera,ali priznat mi je tip kad sam promasio a nisam postovao ta pravila i vidio sam kod drugih takmicara isto to.Pa ne znam da li su pravila za sve ista Smile !

198Primedbe, Pitanja i Obavestenja - Page 8 Empty Re: Primedbe, Pitanja i Obavestenja Pon Feb 13, 2012 12:18 pm

NoName

NoName
Admin
Admin
ti ocigledno pravila nisi ni procitao, prvo ih procitaj, pa onda odgovori.

https://tipodrom1x2.serbianforum.info

199Primedbe, Pitanja i Obavestenja - Page 8 Empty Re: Primedbe, Pitanja i Obavestenja Pon Feb 13, 2012 12:26 pm

Prince Tagoe

Prince Tagoe
Radnik
Radnik
Admine još očiglednije je da ih ti ne poznaješ čim si priznavao tipove,dok nije bilo osjetnije razlike Smile

200Primedbe, Pitanja i Obavestenja - Page 8 Empty Re: Primedbe, Pitanja i Obavestenja Pon Feb 13, 2012 12:37 pm

NoName

NoName
Admin
Admin
Prince Tagoe ::Naravno da ne mislim provocirati niti mi je to namjera,ali priznat mi je tip kad sam promasio a nisam postovao ta pravila i vidio sam kod drugih takmicara isto to.Pa ne znam da li su pravila za sve ista Smile !

ako ti nadjem u pravilu da je ovo sto pricas sve po pravilu, a ne kao sto ti tvrdis, jel moze da te banujem onda na nekoliko dana?
i da, pravila su za sve ista

https://tipodrom1x2.serbianforum.info

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 8 od 14]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Sledeći

Similar topics

-

» Obavestenja
» Pitanja i nejasnoce

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu